Office 2016 Std

● origjinale 100% nga MS internet activition, kyç ligjor

● Keys që mund të përdoren në mënyrë të përhershme nuk duhet të shqetësohen për të bllokuar

● Made in USA mund të personalizohet. Ne mund të bëni çfarë të doni


 • Pagesës: T / T, WU
 • Delivery: DHL, EMS, FedEx
 • Aktivizimi: nga interneti
 • Certifikimi: MS Partner
 • Gjuha: Anglisht / Korean
 • Paketimi: FPP Shitje me pakicë
 • Përshkrim i produktit

  Kërkesat

  FAQ

  Microsoft Office 2016 Standard Ireland Original 1User 1SP Instalimi DVD dhe Card Key

  Fjalët kyçe: Zyra 2016 standarde 2016 standarde,

  Detajet e produktit:

  Vendi i origjinës:

  USA / Hongkong / Singapore / ireland

  Emri Markë:

  Microsoft

  Numri Modeli:

  Office 2016 DVD Standard 1SP * 1

  Pagesës & Anijeve Kushtet:

  Minimum Rendit Sasia:

  30 copë

  Çmimi:

  Negocimi

  Details Paketimi:

  Fabrika e mbyllur kuti me pakicë

  Koha e dërgimit:

  1-3 ditë

  Kushtet e pagesës:

  T / T, WU, Paypal

  Furnizimi Aftësia:

  100, 000 copë / muaj

   Detajuar Product Description

  Microsoft Office 2016 Standard Ireland Original 1User 1SP Instalimi DVD dhe Card Key

  Product Description

  Microsoft Office 2016 ju ndihmon për të bërë punën tuaj më të mirë - kudo, në çdo kohë dhe me askënd. Të reja, versionet moderne të aplikimeve klasike desktop, Word, Excel, PowerPoint, Outlook, dhe OneNote, janë ndërtuar për produktivitet maksimal. Ju shpejt do të prodhojnë dokumente profesionale me karakteristika të pasura authoring, kontrollet e projektimit për Layouts pixel-përsosur dhe mjetet intuitive për t'ju ndihmuar të bëni më të madhe të dhënave tuaja. Ju do të keni qasje në docs tuaj në re sa herë që keni nevojë për to. Me dokumentet tuaja ruhen online, është e lehtë për të marrë ekipin tuaj në të njëjtën faqe. Share, të tashmen dhe të punojnë së bashku në projekte me ndërtuar në mjetet bashkëpunimi ekip të gjithë suite.

  Kërkesat e sistemit

  • Procesori 1 gigahertz (GHz) ose të shpejtë x86 ose x64-bit procesor me SSE2
  • Sistemi operativ: Windows 7 ose më vonë, Windows Server 2008 R2, ose Windows Server 2012
  • Memorie: 1 GB RAM (32 bit); 2 GB RAM (64 bit)
  • Hard Disk Space: 3.0 GB hapësirë ​​në dispozicion disk
  • Display: 1024 × 576 rezolutë
  • Grafika: përshpejtimin hardware Graphics kërkon DirectX kartë grafike 10
  • Multi-touch: Një pajisje touch-enabled është e nevojshme për të përdorur ndonjë funksionalitet multi-touch. Megjithatë, të gjitha karakteristikat dhe funksionalitetin janë gjithmonë në dispozicion duke përdorur një tastierë, mouse, ose pajisje të tjera standarde ose të arritshme input. Vini re se karakteristika të reja prekje janë optimizuar për përdorim me Windows 8 ose më vonë.

  Kërkesat shtesë: funksionalitetin Internet kërkon lidhje në Internet. Llogaria Microsoft nevojshme.

   

  Aspekti më i rëndësishëm:
  Ne e dimë se ju keni qenë në kërkim për një të mirë, të qëndrueshme kyç, origjinale, atëherë ne shpresojmë se ju nuk do të mashtrohen nga të lirë, biznesi i dobët në treg. Kanalet tona të furnizimit janë të gjithë nga MS, është një garanci, nuk çelësi i vërtetë dhe i rëndësishëm fallco përzier.

  Pra, për të siguruar që çdo klient në kompaninë tonë për të blerë produkte klientët mund të na besoni plotësisht, në mënyrë që interesat e klientit nuk do të dëmtohen. Gjithashtu ju falënderoj për durimin tuaj në lexim dhe futjen tonë të produktit.

  Shpresoj se ju mund të na kontaktoni, unë besoj se ju do të merrni një partner i mirë të korporatave, Pra, cilësia e mallrave të tua do të jetë e garantuar.


 • Previous:
 • Next: