Microsoft Win 10 Pro 64bit Version OEM në frëngjisht

● instalimin French Version dhe aktivizimi nga interneti, mbështet azhurnimin zyrtare online.

● Edicioni garanci Real OEM, në përputhje me sistemin 64bits, funksion të plotë të përfshira

● French ka mbuluar Sigurimit, i prodhuar në SHBA, Made në Irlandë, Made në Singapor, etj


 • Pagesës: T / T, WU
 • Delivery: DHL, EMS, FedEx
 • Edition: OEM French
 • Markë: Microsoft
 • Koha Lead: 24 Orë
 • Rendit Trial: Mbështetje
 • Përshkrim i produktit

  Kërkesat

  FAQ

  Microsoft Win 10 Pro 64bit Version OEM në frëngjisht

  1.Windows 10 ju jep përvojën më të mirë për fillimin e shpejtë dhe të marrë gjërat e bërë
  2.Windows përshëndetje është fjalëkalimi pa shenjë-në që ju jep të shpejtë, mënyra më e sigurt për të zhbllokuar pajisjet tuaja të Windows
  3.Windows 10 jep mbrojtje të plotë - duke përfshirë antivirus, firewall, mbrojtjen e internetit, dhe më shumë
  encryption të dhënave BitLocker dhe ndihmën e mbrojtjes të mbajtur të dhënat tuaja të sigurt
  4.Hyper-v funksionalitetin ju lejon të krijoni makina virtuale, ndërsa desktop të largët ju lejon të hyni nga një kompjuter tjetër

  Fitojë 10 Pro

  Titulli: Windows 10 Pro USB Full Version 64bit English-International

  Fjalët kyçe: dritaret e sistemit operativ 10; të fitojë 10 versionin Pro plotë

  karakteristikave te produktit

  Windows 10 Pro Operimit të Sistemit:  log-in Remote, një asistent personal digjital, dhe aftësinë për të drejtuar Desktop shumta virtuale do të ju ndihmojë për të rritur produktivitetin. Vizatoni ose shkruani në faqet e internetit dhe të ndajnë ato si shënime të përshtatur. Kur është koha për t'u çlodhur, ju mund të derdhet Xbox One përmbajtjen në tuaj të Windows 10 PC, laptop, ose tabletë.

   

  Merrni shënime në shfletuesin e ri të internetit Microsoft Edge

  Draw, të nxjerrë në pah, ose shkruani drejtpërdrejt në një web faqe nëpërmjet një prekje ose një mouse, pastaj të ndarë shënimet tuaja me të tjerët.

  Rregulloje menynë Start

  Zgjedhin për të shfaqur më të përdorura ose të Shtuarat së Fundmi aplikacionet, dosjet specifike, ose parametrat e sistemit.

  Run sisteme operative në një PC

  Krijo makina virtuale me Hyper-V për të drejtuar më shumë se një sistem operativ në të njëjtën kohë. (Hiper-V kërkon sistem 64-bit me aftësi paret dhe shtesë RAM 2GB).

  Identifikohu distanca me Remote Desktop

  Hyni në Windows 10 Pro në shtëpi, në zyrë, ose gjatë udhëtimit. (Lidhje interneti të nevojshme; tarifat ISP mund të zbatohen.)

  Të fituar qasje në pajisjen tuaj duke përdorur gjurmët e gishtave tuaj, fytyrë, ose iris

  Zgjidhni Windows 10 pajisjet me Windows Përshëndetje do ta njohin praninë tuaj, zhbllokimin pa nevojë për një fjalëkalim. (Kërkon lexuesin gishtash, ose sensor IR ose biometrike).

  Ekrane të përshtatur për të përshtaten pajisjet tuaja

  Orientimi ekran ndryshon formë për të lejuar për navigacion lehtë, dhe Apps shkallë të tregon të ndryshme-sized.

  Hyni në rrjetin tuaj

  Windows 10 Pro lidhet me biznesin apo shkollë e domain për të hyrë në dosjet e rrjetit, servers, printera, dhe më shumë.

  Luaj Xbox One lojëra në Windows 10

  Derdhet tuaj Xbox One lojra në një Windows 10 PC, laptop, ose tabletë. Luaj lojra optimizuar për Windows 10, apo rekord dhe të ndajnë momente të lojrave me ndërtuar në lojë DVR. (Broadband Internet nevojshme.)

  Lehtë multitask në një ekran

  Snap deri në katër aplikacione në ekran, ose të krijojnë Desktop virtuale për të marrë më shumë hapësirë ​​për të punuar me sendet që ju duhet.

  Marrin ndihmë nga një asistent personal digjital

  Cortana ndihmon të gjithë të Windows 10 pajisjet tuaj, vendosjen e lajmërimeve, duke ndihmuar për të shkruar email, ose hosting biseda me miqtë dhe anëtarët e familjes. (Cortana përvojë mund të ndryshojë sipas rajonit dhe pajisje.)

  Rritur sigurinë e të dhënave

  Windows 10 ofron Pro encryption BitLocker me teknologji, dhe përditësimet automatike me Windows Update, për të ndihmuar në mbrojtjen e të dhënave private. (BitLocker kërkon Platform Module besuar 1.2 ose 2.0, ose një flash drive USB.)

  Përshtatshme të hyni në aplikacionet

  Windows 10 Pro ju lejon të krijoni seksionin tuaj app në Windows Store për të shpejt të hyrë në aplikimet. (Numri i aplikacioneve që mund të këput do të varet nga rezolutës minimale për aplikimin.)

    • Previous:
 • Next:

 • Kërkesat e sistemit:

  Para se të shkarkoni Windows 10 profesional, kompjuteri juaj duhet të përmbushë kërkesat e mëposhtme:

  Processor: 1 gigahertz (GHz) apo më të shpejtë.
  RAM: 1 gigabyte (GB) (32-bit) ose 2 GB (64-bit)
  Hard hapësirë disk: 16 GB.
  Graphics card: Microsoft DirectX 9 graphics Pajisja me shofer WDDM.