Канцеларијата 2016 Std

● 100% оригинални од MS онлајн activition, правни клуч

● копчиња кои може да се користи постојано не мора да се грижите за се блокирани

● Произведено во САД може да се изменуваат. Ние можеме да го направите она што сакате


 • Начин на плаќање: T / T, WU
 • Испорака: DHL, EMS, FedEx
 • Режим на вклучување: Од Интернет
 • Сертификација: MS партнер
 • Јазик: англиски / Корејски
 • Пакување: FPP мало
 • Опис на производот

  барања

  Најчесто поставувани прашања

  Microsoft Office 2016 Стандард Ирска Авторски 1User 1SP инсталација DVD и клуч-картички

  Клучни зборови: Канцеларијата 2016 стандард, 2016 стандард,

  Детали за производот:

  Место на потекло:

  САД / Хонгконг / Сингапур / Ирска

  Бренд име:

  Мајкрософт

  Број на модел:

  Канцеларијата 2016 Стандард 1SP DVD * 1

  Плаќање и Испорака Услови:

  Минимална количина за нарачка:

  30 парче

  цена:

  преговара

  Детали за пакување:

  Фабрика Затворени мало поле

  Време на испорака:

  1-3 дена

  Услови на плаќање:

  T / T, WU, Paypal

  Набавка Способност:

  100, 000 компјутери / месец

   Детален Опис на производот

  Microsoft Office 2016 Стандард Ирска Авторски 1User 1SP инсталација DVD и клуч-картички

  Опис на производот

  Microsoft Office 2016 ви помага да направите вашата најдобра работа - било каде, во секое време и со никого. Нови, модерни верзии на класичните десктоп апликации, Word, Excel, PowerPoint, Outlook и OneNote, се изградени за максимална продуктивност. Вие брзо ќе се произведе професионални документи со богата пишувањето функции, контрола на дизајн за пиксел совршен распоред и интуитивни алатки за да им помогне да направат најголем дел од вашите податоци. Вие ќе имате пристап до вашите документи во облакот секогаш кога ви се потребни. Со вашите документи се чуваат на интернет, тоа е лесно да се добие вашиот тим на истата страница. Удел, сегашноста и да работат заедно на проекти со вградени алатки тим за соработка во целиот пакет.

  Системски побарувања

  • Процесор: 1 Gigahertz (GHz) или побрзо x86 или x64-битен процесор со SSE2
  • Оперативен систем: Windows 7 или подоцна, Microsoft Windows Server 2008 R2, или Windows Server 2012
  • Меморија: 1 GB RAM меморија (32 bit); 2 GB RAM меморија (64 bit)
  • Простор на тврдиот диск: 3,0 GB на располагање простор на дискот
  • Екран: 1024 × 576 резолуција
  • Графики: графика хардверско забрзување бара DirectX 10 графичка картичка
  • Мулти-допир: Уред допир-от е потребно да се користи било мулти-допир функционалност. Сепак, сите карактеристики и функционалност се секогаш достапни со користење на тастатура, глувче, или друг стандард или достапни влезен уред. Имајте на ум дека новиот допир карактеристики се оптимизирани за употреба со Windows 8 или подоцна.

  Дополнителни барања: Интернет функционалност бара интернет конекција. Сметка на Microsoft бара.

   

  Најважниот аспект:
  Знаеме дека сте биле во потрага по добра, стабилна, оригиналниот клуч, а потоа се надеваме дека нема да биде измамен од страна на евтини, евтини бизнис на пазарот. Нашите снабдување канали се сите од МСП, е гаранција, а не вистинскиот клуч и лажни клучните измешани.

  Значи за да се осигура дека секој клиент во нашата компанија да купат производи клиенти целосно да ни веруваат, така што нема да бидат оштетени интересите на клиентите. Исто така, ви благодариме за вашето трпение во читање и нашиот производ вовед.

  Се надевам дека ќе може да контактирате со нас, верувам дека ќе добиете добра корпоративна партнер, така што ќе се гарантира квалитетот на вашата стока.


 • Претходно:
 • Следно: