Производствена линија - Њутаун Софтвер АД
about_banner

производствена линија

производствена линија

Сите софтвер за поддршка на производот:

1.Original сериски клуч, 100% услуга Активирање, Life Време Гаранција

2.Retail Пак и OEM пакет запечатени во фабриката со медиуми внатрешноста.

OEM / ODM профил

ТУРИНГ прифати OEM serivce, точните информации на OEM обемот видете подолу точки:

1.Software јазик OEM услуга.

"Повеќето од верзијата на софтверот е на англиски јазик, дел од нив има руски, француски јазик во парк, но ние имаме такви

предност да се направи точно кој јазик кој 100% натпревар на пазарот, ова е кориснички услуги тука, со MOQ 1000pcs и DVD Stamper оригиналниот јазик, може да се направи истите софтвер јазик во 30 работни дена основа на нашите MOQ. точната работа ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате. ви благодарам за соработката".

2.Coa Клучни Налепница OEM услуга.

"Генерално, ние нудиме OEM клучните налепница со оригиналниот клуч гаранција активирање 100%, но ако клиенти имаат посебни барање за сертификат за автентичност, стап, што може да понуди релевантни услуги КЛУЧНИ печатење, како што побарувачката бренд: Dell, HP, Леново, итн, и бојата на налепница избори, исто така, да биде избран од страна на клиентите, ние печати клучните код на налепница со професионални печатач и дека може да се реализира на најдобар квалитет за автентичност налепници "