banner01
Multi-language-DVD
win10-Pro-sticker1

Добредојдовте на нашата компанија

Во изминатите 15 години, Њутаун Софтвер АД помага на повеќе од 12,00 клиенти да се развива брзо и да ги прошират бизнис домет во ефикасни ways.As сигурен Windows и Office клуч за производ снабдувач, Њутаун, нашата вредност на компанијата ќе се состане со врвен квалитет предмети клиенти побарувачка со ниски трошоци purchaseing. исто така, да се води на пазарот на маркетинг во вистинска доверба начин, и двојно победа business.With нашите напори за marketings, ние сме биле добивање на меѓусебна доверба преку воспоставување на различни софтверски решенија за клиентите задокеански. Нашите производи со верзии на повеќе јазици, како што се win10 про корејски, win10 про италијански новата верзија 2017 година, win10 про во шпански, win10 про францускиот OEM, итн, сите тие се жешка продажба во САД, Италија, Шпанија, Франција, Канада, Велика Британија, Германија, Швајцарија, Јапонија, Филипини, Индонезија, Кореја, Малезија, Сингапур, etc.more од 50 земји продажба повратни информации ни encuroges да дејствува побрзо и подобро на Microsoft ресурси.

Windows OEM софтвер

Windows 10

Windows 8.1

Windows 7

Microsoft Office

Windows Server

    Њутаун Софтвер Inc

    - Нуди софтвер ресурси и проектно решение
    WhatsApp Онлајн Chat!