Microsoft Windows 10 Pro Keycode, Multi-gjuha instalimin dhe aktivizimin

● Mbështet të ndryshme aktivizimin gjuhët instalimit nga interneti, përditësimin zyrtare online.

● Edicioni garanci Real OEM, në përputhje me 32bit dhe 64bits sistemit, funksion të plotë të përfshira

● Keycode ka mbuluar Sigurimit.


 • Pagesës: T / T, WU
 • Delivery: DHL, EMS, FedEx
 • Edition: OEM
 • Markë: Microsoft
 • Koha Lead: 24 Orë
 • Rendit Trial: Mbështetje
 • Përshkrim i produktit

  Kërkesat

  FAQ

  Microsoft Windows 10 Pro COA Sticker Real OEM Version

  Ka shumë versionin e gjuhëve në tabelën e mëposhtme:

  FQC-08929 të fitojë 10 pro English Made në Irlandë / Singapor / Hongkong
  FQC-08913 të fitojë 10 pro italiane Prodhuar ne Gjermani
  FQC-08920 të fitojë 10 pro French Prodhuar ne Gjermani
  FQC-08981 të fitojë 10 pro Spanjisht Prodhuar në SHBA
  FQC-08983 të fitojë 10 pro Korean Made në Kore
  FQC-08922 të fitojë 10 pro Germany Prodhuar ne Gjermani
  FQC-08914 të fitojë 10 pro Japanese Made në Japoni

  Windows 10 Pikat në Pro:
  1.Windows 10 ju jep përvojën më të mirë për fillimin e shpejtë dhe të marrë gjërat e bërë
  2.Windows përshëndetje është fjalëkalimi pa shenjë-në që ju jep të shpejtë, mënyra më e sigurt për të zhbllokuar pajisjet tuaja të Windows
  3.Windows 10 jep mbrojtje të plotë - duke përfshirë antivirus, firewall, mbrojtjen e internetit, dhe më shumë
  encryption të dhënave BitLocker dhe ndihmën e mbrojtjes të mbajtur të dhënat tuaja të sigurt
  4.Hyper-v funksionalitetin ju lejon të krijoni makina virtuale, ndërsa desktop të largët ju lejon të hyni nga një kompjuter tjetër

  Me Windows 10 Pro, ju keni marrë një partner të madh të biznesit. Ajo ka të gjitha tiparet e Windows 10 në shtëpi, plus funksionalitet të rëndësishme të biznesit për encryption, të largët log-në, duke krijuar makina virtuale, dhe më shumë. Get shpejtë të fillojë-ups, një menu të njohur të zgjeruar ende të filluar, dhe mënyra të madhe të reja për të marrë gjëra të bërë, plus karakteristika të reja të tilla si një shfletues të gjitha-re të ndërtuar për veprim online dhe Cortana, asistenti më personal digjital.

  Shkarko software zyrtare nga  www.microsoft.com/en-au/software-download/windows10  dhe aktivizuar me licencën e dërguar nga ne, në qoftë se ju nuk keni software tashmë të instaluar.

  Windows 10 është aq e njohur dhe të lehtë për t'u përdorur, ju do të ndiheni si një ekspert. Ajo fillon dhe rifillon të shpejtë, ka shumë ndërtuar në të sigurisë për të ndihmuar të mbajtur të sigurt, dhe është projektuar për të punuar me software dhe hardware që ju tashmë e keni. Start menu është kthyer në një formë të zgjeruar së bashku me Microsoft Edge dhe Cortana. Ajo gjithashtu vjen me të madh të ndërtuar në Apps si Maps, Fotografitë, mail dhe kalendar, Muzikë dhe filma dhe TV - Është Windows ju e dini, vetëm më të mirë.

  Ndërsa drejtuar drejt konsumatorëve të biznesit, Windows 10 Professional është një zgjedhje e mirë sistem operativ për përdoruesit në shtëpi me sisteme të fuqishme kompjuterike. Digital Software Market bën të lehtë për ju për të instaluar Windows 10 profesionale me këtë version 1 Licencë që do të mbërrijë tek ju shpejt me anë të dorëzimit elektronik. Dizajni i Windows 10 i merr tiparet më të mira nga të dy sistemet e mëparshme operative, Windows 7 dhe Windows 8, dhe përfshin ato në një sistem operativ që punon në mënyrë të ngjashme edhe në PC dhe tableta. Ky version profesional të Windows 10 ka shumë karakteristika që nuk janë gjetur në versionin shtëpi, duke përfshirë mbrojtjen e të dhënave ndërmarrje, BitLocker dhe boot besuar për sigurinë, desktop të largët, domain bashkuar dhe mënyrën e ndërmarrjes Internet Explorer për përdorim të biznesit dhe aftësinë për t'u bashkuar Azure Active Lista me një shenjë-në vetëm për aplikimet cloud-priti. Pas blerjes këtë softuer, ju do të merrni kodin e aktivizimit një licencë dhe një lidhje për Media Krijimi Tool Microsoft për Windows 10 Professional.

  Zgjeruar Start menu: Menyja e njohur Start është kthyer, duke siguruar të shpejtë, një-klikoni qasje në funksionet dhe dosjet që njerëzit përdorin më, dhe gjithashtu një hapësirë ​​të re për të personalizoni me Apps të preferuara, programet, njerëzit, dhe faqet e internetit. Apps që të kandidojë në Windows: Apps nga Windows Store tashmë e hapur në të njëjtin format që programet e desktop të bëjë. Ato mund t'i ndryshohet madhësia dhe u zhvendos rreth, dhe ata kanë bare titullin në krye, duke i lejuar përdoruesit për të maksimizuar, minimizuar, dhe të ngushtë me një klik. enhancements Snap: A deri në katër Apps këput në të njëjtin ekran me një plan urbanistik të ri kitara. Windows do të tregojë Apps dhe programe të tjera kandidon për snapping shtesë, dhe madje edhe të bëjë sugjerime të mençura në lidhje me plotësimin dispozicion hapësirë ​​ekran me Apps të tjera të hapura. New Shiko Task button: Butonin e re Shiko Task në bar detyrë mundëson një pamje për të gjitha aplikacionet e hapura dhe dosjet, duke e lejuar për ndërrimin e shpejtë dhe qasje me një prekje në çdo Desktop përdoruesi krijon. Desktop shumta: në vend të shumë Apps dhe fotografi të mbivendosura në një desktop të vetme, është e lehtë për të krijuar, dhe të kaloni në mes, Desktop dallueshme për qëllime dhe projekte të ndryshme, qoftë për punë, përdorim personal, ose të dyja.

  Përmbushen brenda 30 minutave në 3 orë gjatë orëve normale të biznesit. Ju do të merrni (1) kodin e aktivizimit licencë dhe një lidhje për Media Krijimi Tool Microsoft për Windows 10 Professional. • Previous:
 • Next:

 • Kërkesat e sistemit:

  Para se të shkarkoni Windows 10 profesional, kompjuteri juaj duhet të përmbushë kërkesat e mëposhtme:

  Processor: 1 gigahertz (GHz) apo më të shpejtë.
  RAM: 1 gigabyte (GB) (32-bit) ose 2 GB (64-bit)
  Hard hapësirë disk: 16 GB.
  Graphics card: Microsoft DirectX 9 graphics Pajisja me shofer WDDM.